TR RU EN
Slide 1
Slide 2
Slide 4
Slide 5
Slide 6Profesyonel saç bakımı

21101
Anti-dandruff
200 ml

21102
For Greasy Hair
200ml

21103
For Normal Hair
200 ml

21104
For Dry Hair
200 ml

21105
For Color Protection
200 ml

21127
Balsam For Normal Hair
200 ml

21129
Balsam Color Protection
200 ml

21201
Sport Men
200 ml

21202
Sport Women
200 ml


X
Benzersiz bileşimi sayesinde kepeği giderir, saç köklerini güçlendirir. Saç derisine olumlu etkisi vardır. Islak saçlara uygulayın, köpürtün ve yıkayın. Gerekirse tekrar uygulayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerine yazılan üretim tarihinden itibaren 3 yıl. Kepeğe karşı şampuan.
X
Yağlı saçlar için özel olarak formüle edilmiş şampuan saçlarınızı derinden temizler ve arındırır. Saç derinizin doğal sebum dengesini korur. Saçlarınızın yağlanmasını geciktirir. Islak saçlara uygulayın, köpürtün ve yıkayın. Gerekirse tekrar uugulayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerine yazılan üretim tarihinden itibaren 3 yıl. Yağlı saçlar için.
X
Aktif formülü sayesinde saç yapısını besler, güçlendirir, onarır ve saçlara hacim verir. Saçları ve saç derisini ferahlandırır. Islak saçlara uygulayın, köpürtün ve yıkayın. Gerekirse tekrar uygulayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerine yazılan üretim tarihinden itibaren 3 yıl. Normal saçlar için.
X
Kuru saçlar için üretilmiş aktif formulü sayesinde saç yapısını besler, güçlendirir, yenileştirir ve saçlara hacim verir. Saçları ve saç derisini ferahlandırır. Islak saçlara uygulayın, köpürtün ve yıkayın. Gerekirse tekrar uygulayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerine yazılan üretim tarihinden itibaren 3 yıl. Kuru saçlar için.
X
Renkli saçlar için özel olarak hazırlanmış zengin içeriği ile saçlarınızın rengini koruyarak uzun süre parlak, doğal ve canlı görünmesini sağlar. Ürünü ıslak saçlarınıza sürün köpüklendirin ve yayın sonra su ile durulayıp uygulayın. Gerekirse tekrar edin. Ürünün gözle temasından kaçının. Ürünün gözle teması halinde derhal bol su ile yıkayın.
X
NICOS normal saçlar için bakım kremi saçlarınızı kökünden nemlendirerek canlandırır ve saç dokusunu yenileyerek kendi gücünü geri kazandırır. Saç kırılmalarına karşı önlem alır ve parlaklık verir. Derinize ve saçlarınıza ferahlık katar. Islak saçlarınıza yeterli miktarda uygulayın, 1-2 dakika bekleyin ve bol su ile durulayın. Gözle temasından kaçının. Gözle teması halinde bol su ile yıkayın.
X
NICOS boyalı saçlar için bakım kremi, saçlarınızın rengini koruyarak uzun müddet parlak ve canlı görünmesini sağlar. Saç kırılmalarına karşı önlem alırken ferahlık ve yumuşaklık sağlar. Islak saçlarınıza yeterli miktarda uygulayın, 1-2 dakika bekleyin ve bol su ile durulayın. Gözle temasından kaçının. Gözle teması halinde bol su ile yıkayın.
X
Erkekler için özel hazırlanmış Nicos Sport , atletik ruhu canlandırırken güçlü enerjik yapısı ile saçlarınıza canlılık katar. Islak saçlarınıza sürün ve köpüklendirip yıkayın. Uyarılar : Göz ile temasından kaçının. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayın. Saklama Koşulları : Doğrudan güneş ışığına maruz kalmasından kaçının ve oda sıcaklığında (15-25oC) muhafaza edin.
X
Bayanlar için özel hazırlanmış Nicos Sport , canlandırıcı etkisi ile saçınıza enerji katar. Özel formülasyonu sayesinde saçınızı canlandırırken, ferahlık sağlar. Islak saçlarınıza sürün ve köpüklendirip yıkayın. Uyarılar : Göz ile temasından kaçının. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayın. Saklama Koşulları : Doğrudan güneş ışığına maruz kalmasından kaçının ve oda sıcaklığında (15-25oC) muhafaza edin