TR RU EN
Slide 1
Slide 2
Slide 4
Slide 5
Slide 6Biosense - Saç tökülmasinə qarşı vasitə

21106
For Normal Hair
300 ml

21107
Anti-dandruff
300 ml

21108
For Greasy Hair
300 ml

21109
For Dry Hair
300 ml


X
BIOSENSE saç dökümüne karşı etkilidir. BIOSENSE Şampuanı saç dökülmesi sorunları yaşayan ve saçlarını korumak ve ya daha güçlü, daha dayanıklı saçlara sahip olmak isteyen kişiler için özel olarak üretilmiştir. “Saç dökülmesini önleyen kompleksi” bitki özlerinin sinerjik etkileri ve B5 ve B6 vitaminleri ile zenginleştirilmiş canlandırıcı dermal içeriği sayesinde saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur: bu enerji verici ve doğal etki saç ve saç derisi için zararsızdır. BIOSENS Şampuanını ıslak saçlara uygulayın, 1.5-2 dakika boyunca parmaklarınızın uçlarıyla hafifçe masaj yapın ve bol su ile durulayın. Günlük olarak kullanıla bilir. Güneş görmeyen yerde orijinal ambalajında ve oda sıcaklığında (15-25°C) muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi: üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
BIOSENSE saç dökülmesine karşı etkilidir. BIOSENSE Şampuanı saç dökülmesi ve kepek sorunları yaşayan ve saçlarını korumak ve ya daha güçlü, daha dayanıklı saçlara sahip olmak isteyen kişiler için özel olarak üretilmiştir. “Saç dökülmesini önleyen kompleksi” ve özel kepek önleyici förmülü bitki özlerinin sinerjik etkileri ve B5 ve B6 vitaminleri ile zenginleştirilmiş canlandırıcı dermal içeriği sayesinde saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Bu enerji verici ve doğal etki saç ve saç derisi için zararsızdır. BIOSENS Şampuanını ıslak saçlara uygulayın, 1.5-2 dakika boyunca parmaklarınızın uçlarıyla hafifçe masaj yapın ve bol su ile durulayın. Günlük olarak kullanıla bilir. Güneş görmeyen yerde orijinal ambalajında ve oda sıcaklığında (15-25°C) muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi: üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
BIOSENSE saç dökülmesine karşı etkilidir. BIOSENSE – saç dökülmesi ve yağlı saç sorunları yaşayan ve saçlarını korumak ve ya daha güçlü, daha sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen kişiler için üretilmiş bitkisel şampuandır. Yağlı saç derisinin doğal dengesini korur, “saç dökülmesini önleyen” dermal formülü saçlarınızı canlandırır ve bitki özlerinin sinerjik etkileri ve B5 ve B6 vitaminleri sayesinde saç dökülmesini önler. bu enerji verici ve doğal etki saç ve saç derisi için zararsızdır. BIOSENS Şampuanını ıslak saçlara uygulayın, 1.5-2 dakika boyunca parmaklarınızın uçlarıyla hafifçe masaj yapın ve bol su ile durulayın. Günlük olarak kullanıla bilir. Güneş görmeyen yerde orijinal ambalajında ve oda sıcaklığında (15-25°C) muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi: üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
BIOSENSE saç dökümüne karşı etkilidir. BIOSENSE – kuru saçlar ve saç dökülmesine karşı üretilmiş bitkisel şampuan saçları daha güçlü və daha sağlıklı yapar. “Saç dökülmesini önleyen” dermal ve özel nemlendirici formülü saç dökülmesini önler ve içeriğindeki bitki özlerinin sinerjik etkileri ve B5 ve B6 vitaminleri sayesinde kuru saçların nem dengesini korur. bu enerji verici ve doğal etki saç ve saç derisi için zararsızdır. BIOSENS Şampuanını ıslak saçlara uygulayın, 1.5-2 dakika boyunca parmaklarınızın uçlarıyla hafifçe masaj yapın ve bol su ile durulayın. Günlük olarak kullanıla bilir. Güneş görmeyen yerde orijinal ambalajında ve oda sıcaklığında (15-25°C) muhafaza ediniz. Son kullanma tarihi: üretim tarihinden itibaren 3 yıl.