TR RU EN




Slide 1
Slide 2
Slide 4
Slide 5
Slide 6

KİŞİ
KADIN
Deodorant

21901
“Sport” Fresh Boost
150 ml

21902
“Silver” Active Feeling
150 ml

21903
“Invisible protection
 for white and black
150 ml

21904
“Fresh” Fresh Boost
150 ml

21905
“Cool” Active fresh
150 ml

21921
Invisible protection
 for white and black  Ultra D
150 ml

21922
Invisible protection
 for white and black  Extra D
150 ml

21923
“Fresh Scent” Dermo responsive
150 ml

21924
“Pearl” Dermo responsive
150 ml

21925
“Sea fresh” Dermo responsive
150 ml


X
Nicos "SPORT" ter önleyici deodorant fiziksel aktiviteler sırasında tere karşı maksimum koruma ve uzun süreli tazelik sağlar. Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 sm-lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.
X
Nicos "Silver " ter önleyici deodorant gümüş iyonları sayesinde bakterilere ve terlemeye karşı etkili koruma sağlar. Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 sm-lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.
X
Nicos “Color Guard” ter önleyici deodorantı terlemeye karşı mükemmel koruma sağlar ve giysilerinizde iz bırakmaz. Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 cm'lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.
X
Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 sm-lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz. Nicos “Fresh” ter önleyici deodorantı içeriğindeki aktif deniz mineralları sayesinde sizi terlemeye karşı korur ve uzun süreli deniz ferahlığı hissi verir.
X
Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 sm-lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz. Nicos “Cool” ter önleyici deodorantı sizi terlemeye karşı korur ve soğuk buz ferahlığı hissi verir.
X
Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 sm-lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz. Nicos “Color Guard-Ultra Dry” ter önleyici deodorantı sizi terlemeye karşı korur ve giysilerinizde iz bırakmaz.
X
Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 sm-lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz. Nicos “Color Guard-Extra Dry” ter önleyici deodorantı terlemeye karşı mükemmel koruma sağlar ve giysilerinizde iz bırakmaz.
X
Nicos "Fresh Scent" ter önleyici deodorantı gün boyu cildinizi maksimum derecede korur ve uzun süreli ferahlık sağlar. Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 sm-lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.
X
Nicos "Pearl" ter önleyici deodorantı içerdiği inci özleri sayesinde cildinizin tazeliyini korur ve terlemeye karşı etkili koruma sağlar. Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 sm-lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.
X
Nicos “Sea Fresh” ter önleyici deodorantı içerdiği aktif deniz mineralleri sayesinde cildin tazeliyini korur ve terlemeye karşı koruma sağlar. Uzun süreli deniz ferahlığı verir. Kullanım talimatları: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 15 sm-lik bir mesafeden koltuk altına püskürtün ve tamamen kurumasını bekleyin. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Gözle temastan kaçının. Tahriş olmuş ve ya yaralı ciltte kullanmayın. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız Çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.