TR RU EN
Slide 1
Slide 2
Slide 4
Slide 5
Slide 6Duş Jeli

21301
Thermal Spa

21304
Apricot

21303
Energy

21305
Olive

21306
Tibetan Theraphy

21308
Sea Minerals

21309
Herbal Flowers

21307
Pure Amber


X
NICOS duş jeli - Thermal Spa. Cilt için özel bakım förmülü. İçeriğindeki aktif nemlendirici bileşenler sayesinde cildinizi korur ve tazelik hissi verir. Bir miktar duş jelini doğrudan cildinize uygulayın ve ya sünger üzerine döküp köpürtün ve akan su ile yıkayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Direkt güneş işığına maruz bırakmayınız. Günlük kullanım için uygundur. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılmış üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
NICOS duş jeli. Apricot. Cilt için özel bakım förmülü. İçeriğindeki doğal kayısı özü antioksidan etki yapar və cildi korur. Cilde doğal ışıltı ve parlaklk verir. Bir miktar duş jelini doğrudan cildinize uygulayın ve ya sünger üzerine döküp köpürtün ve akan su ile yıkayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Direkt güneş işığına maruz bırakmayınız. Günlük kullanım için uygundur. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılmış üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
NICOS duş jeli - Energy. Cilt için özel bakım förmülü. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde duyguları uyandırır, cildinize yumuşaklık, parlaklık və canlılık verir. Bir miktar duş jelini doğrudan cildinize uygulayın ve ya sünger üzerine döküp köpürtün ve akan su ile yıkayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Direkt güneş işığına maruz bırakmayınız. Günlük kullanım için uygundur. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılmış üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
NICOS duş jeli – Olive. Cilt için özel bakım förmülü. Doğal zeytin özü ile zengin içeriği sayesinde cildinizi nemlendirir, pürüssüz ve esnek tutar, cilt ferahlığını uzun süre korur. Bir miktar duş jelini doğrudan cildinize uygulayın ve ya sünger üzerine döküp köpürtün ve akan su ile yıkayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Direkt güneş işığına maruz bırakmayınız. Günlük kullanım için uygundur. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılmış üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
NICOS duş jeli – Tibetan Therapy. Cilt için özel bakım förmülü. Eski Tibet terapisinin önemli bir bölümünü teşkil eden şifalı bitki özleri cildinize uzun ömür katar ve ferahlık verir. Bir miktar duş jelini doğrudan cildinize uygulayın ve ya sünger üzerine döküp köpürtün ve akan su ile yıkayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Direkt güneş işığına maruz bırakmayınız. Günlük kullanım için uygundur. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılmış üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
NICOS duş jeli – Sea Minerals. Cilt için özel bakım förmülü. Deniz mineralleri ile zenginleştirilmiş bileşimi ciltteki toksinleri ve ölü hücreleri gidermeye yardımcı olur. Bir miktar duş jelini doğrudan cildinize uygulayın ve ya sünger üzerine döküp köpürtün ve akan su ile yıkayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Direkt güneş işığına maruz bırakmayınız. Günlük kullanım için uygundur. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılmış üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
NICOS duş jeli – Herbal Flowers. Cilt için özel bakım förmülü. Sakinleştirici bitkilerin doğal şifalı kompleksi ile zenginleştirilmiş bileşimi duş sırasında vücut metabolizmasını düzenler ve konfor hissi yaratır. Bir miktar duş jelini doğrudan cildinize uygulayın ve ya sünger üzerine döküp köpürtün ve akan su ile yıkayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Direkt güneş işığına maruz bırakmayınız. Günlük kullanım için uygundur. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılmış üretim tarihinden itibaren 3 yıl.
X
NICOS duş jeli – Pure Amber. Cilt için özel bakım förmülü. Duş alma sırasında kehribarın pozitif aurası negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürür ve konfor hissi verir. Bir miktar duş jelini doğrudan cildinize uygulayın ve ya sünger üzerine döküp köpürtün ve akan su ile yıkayın. Gözle temastan kaçının. Temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Direkt güneş işığına maruz bırakmayınız. Günlük kullanım için uygundur. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılmış üretim tarihinden itibaren 3 yıl.