TR RU EN
Slide 1
Slide 2
Slide 4
Slide 5
Slide 6Tıraş Jeli

21651
“Sensitive” for sensitive skin
200 ml

21652
“Moisturizer” Moisturizing
200 ml

21633
“Ice Cool” Refreshing
200 ml

21654
“Sport” Extra Comfort
200 ml


X
Hassas cilde sahip erkekler için NICOS tıraş jeli. Papatya özü ve E vitamini cildi nemlendirir ve tahrişi giderir. Kullanımı: kullanmadan önce iyice çalkalayın. Yüzünüzü ılık suyla ıslatın, parmaklarınızın ucuna bir miktar jeli sıkıp tıraş olacak bölgeye ugulayın. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız, çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.
X
Kuru ve normal ciltler için NICOS erkek tıraş jeli. Yoğun nemlendirici bileşimi kuruluğu giderir, cildi yumuşatır ve tazeler. Yüzünüzü ılık suyla ıslatın, parmaklarınızın ucuna bir miktar jeli sıkıp tıraş olacak bölgeye ugulayın. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız, çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.
X
Buz ferahlığı veren NICOS erkek tıraş jeli. Mentol içeriği ile cildinize özen gösterir ve tıraş olma zamanı özel konfor sağlar. Yüzünüzü ılık suyla ıslatın, parmaklarınızın ucuna bir miktar jeli sıkıp tıraş olacak bölgeye ugulayın. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız, çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.
X
Erkekler için NICOS SPORT tıraş jeli ekstra serinlik hissetmenizi sağlar. İçeriğindeki vitamin B5 ve mineraller cildi yumuşatır ve tıraşı kolaylaştırır. Yüzünüzü ılık suyla ıslatın, parmaklarınızın ucuna bir miktar jeli sıkıp tıraş olacak bölgeye ugulayın. Uyarı! Talimatları dikkatlice okuyun. İçeriği basınç altındadıdır. Kutunun hasar görmesini önleyin. Kullanımından sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız. Raf ömrü: kutunun üzerinde yazılıdır. Saklama koşulları: 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız, çocukların ulaşamayacağı yerde ve direkt gün ışığı almayan ortamlarda muhafaza ediniz.