TR RU EN
Slide 1
Slide 2
Slide 4
Slide 5
Slide 6Dodak bakım

21001
Rose
4.8 gr

21002
Chamomile & Calendula
4.8 gr

21003
Intensive repair
4.8 gr

21004
Cherry
4.8 gr

21005
Strawberry
4.8 gr

21006
Baby


X
Doğal gül özlü yeni Nicos dudak kremi kuru ve çatlamış dudakları nemlendirir, yumuşatır ve dudaklara parlaklık verir. Gün boyu istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılıdır.
X
Doğal papatya ve aynısefa özlü yeni Nicos dudak kremi kuru ve çatlamış dudakları nemlendirir, yumuşatır və korur. Gün boyu istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılıdır.
X
Yoğun nemlendirme özelliği sayesinde Nicos dudak kremi dudaklarınızı nemlendirir ve yumuşatır, su dengesini korur ve dudakları canlandırır. Gün boyu istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılıdır.
X
Doğal vişne özlü yeni Nicos dudak kremi kuru ve çatlamış dudakları nemlendirir, yumuşatır və korur. Gün boyu istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılıdır.
X
Doğal çilekli yeni Nicos dudak kremi dudakları nemlendirir ve yumuşatır, su dengesini korur ve dudakları canlandırır. Gün boyu istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılıdır.
X
Özel olarak çocuklar için üretilmiş Nicos dudak kremi dudakları nemlendirir ve yumuşatır, su dengesini korur ve dudakları canlandırır. Gün boyu istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi: ambalajın üzerinde yazılıdır. Bakım kremleri